top of page

Witaj!

Poznajmy się. Nazywamy się Dorota i Dominik,

a szkoła MEGAPLAN jest naszym rodzinnym biznesem.

Megaplan jesień 2020-24.JPG

Gdy zaczęłam dawać korepetycje w wieku 13 lat nie sądziłam, że już pracuję na firmę, która formalnie wystartuje w 1992r.

Pomimo że minęło już tyle lat, nadal nie wiem, co to wypalenie zawodowe. Po pierwsze uwielbiam uczyć, po drugie ciągle eksperymentuję z nowymi metodami zaczynając od siebie i z tego powodu muszę wciąż uczyć się nowych języków. Po trzecie po wielu godzinach pracy szybko potrafię naładować baterie kajakując na jakiejś bardzo zarośniętej rzece z dala od cywilizacji.

Megaplan jesień 2020-26.JPG

Reprezentuję już czwarte pokolenie nauczycieli języków w naszej rodzinie. Wcale się na to nie zanosiło, bo przez wiele lat traktowałem angielski jako narzędzie do zdobywania informacji głównie na temat łucznictwa i broni palnej.

Kilka lat temu mama poprosiła mnie o przeprowadzenie kilkunastu lekcji w ramach kilkudniowego zastępstwa i przypadkowo odkryłem swoją pasję. Okazało się, że nie tylko korzystanie z plusów znajomości języka obcego jest przyjemne, ale jeszcze lepiej się tym dzielić z innymi i obserwować ich postępy.

Nauczony doświadczeniem swoim i brata, który nie chodził do liceum a do matury przygotował się sam w domu, doszedłem do przeświadczenia, że szkoła jest tylko jednym z pomysłów na edukację i niekoniecznie najlepszym dla wszystkich. Dlatego chętnie pracuję z dziećmi w edukacji domowej.

Kilka ciekawostek o nas

1. Dorota już w wieku 13 lat udzielała pierwszych korepetycji z języka angielskiego.

2. Dominik został nauczycielem przez przypadek. Od dziecka marzył o...

służbie w wojsku!

3. Dorota uwielbia kajakować. Jej ulubionymi osiągnięciami są spływy na rzekach....

4. Podróżowanie to pasja całej rodziny Wernerów. Dominik spał pod namiotem już w wieku 11 miesięcy.

5. Częstym towarzyszem podczas lekcji jest Rubin, kochany żółty pies ze schroniska.

bottom of page